Medycyna Podkategoria: Medycyna

 • Alkomat online

  Alkomat onlineNasz algorytm przelicza niemalże z identyczną dokładnością jak te, które określają ilość alkoholu na podstawie pomiaru w wydychanym powietrzu. Jest tylko jedna mała różnica - nasz alkomat jest zupełnie darmowy!

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Greta

  Optyk GretaNiezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, księgową czy też nauczycielem, dbanie o wzrok powinno być dla Ciebie kwestią priorytetową. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja ostrość widzenia się nie zmniejszyła i nie powoduje dyskomfortu przy czytaniu czy oglądaniu telewizji, zgłoś się do naszego salonu optyk greta.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hirudoterapia

  HirudoterapiaHirudoterapia to naturalna metoda leczenia wykorzystująca niektóre gatunki pijawek. Ludzkość zaczęła stosować ją już około XVI wieku przed nasza erą w starożytnym Egipcie. Hirudoterapia jest skutecznym remedium w przypadku wielu chorób jednak istnieje szereg przeciwwskazań, które uniemożliwiają stosowanie tej metody. Są to m.in.: hemofilia, ciąża, anemia, nowotwór oraz uczulenia na któryś ze związków wydzielanych przez pijawki. Przed rozpoczęciem terapii należy wziąć pod uwagę także indywidualne predyspozycje pacjenta (wiek, kondycję, indywidualne reakcje).

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Materac przeciwodleżynowy

  Materac przeciwodleżynowySzeroko rozumiany sprzęt medyczny wykorzystywany przez wielu najróżniejszych zabiegach absolutnie zawsze powinien odznaczać się jak najlepszą jakością, która zagwarantuje odpowiednią skuteczność każdego leczenia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pijawki Lekarskie

  Pijawki LekarskiePijawki lekarskie to specjalny gatunek pijawek, wykorzystywany z celach leczniczych. Pijawki od wielu wieków wykorzystywane były do upuszczania krwi, w szczególności u osób chorych na nadciśnienie czy zakrzepy. Pijawki wysysając krew, wtłaczają do organizmu żywiciela wiele dobroczynnych substancji, m.in. hirudynę – zapobiegającą krzepnięciu krwi oraz histaminę, która powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych. Pijawki lekarskie hodowane są w specjalnych, jałowych warunkach, stosowanie zwierząt dziko żyjących może grozić zakażeniem różnego rodzaju pasożytami i chorobami.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Tarnobrzeg

  Optyk TarnobrzegKażdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że dbanie o swój wzrok chociażby przy pomocy odpowiednich okularów czy szkieł kontaktowych jest niesamowicie ważne zarówno dla naszego zdrowia, jak i zwyczajnej, codziennej wygody.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Gdańsk

  Optyk GdańskOCULAR CANADA jest salonem optycznym mającym swoje placówki w trzech punktach na mapie: Gdańsku, Lublinie i Rzeszowie. Oddział w Gdańsku ze względu na szeroką gamę swoich produktów, pozwoli każdemu klientowi znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Radomsko

  Stomatolog RadomskoStomatolog Radomsko to osoba, która dba o zdrowie i wygląd naszego uzębienia. Wybór lekarza jest bardzo istotny, ponieważ liczy się tutaj doświadczenie, umiejętności i ceny. Ważne jest także wyposażenie gabinetu, z którego usług mamy zamiar korzystać.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna