Medycyna Podkategoria: Medycyna

 • Aparaty słuchowe

  Aparaty słuchoweGdyby Aleksander Bell nie miał niedosłyszącej żony prawdopodobnie na wynalazek aparatu słuchowego czekalibyśmy znacznie dłużej. Dziś prezentujemy narzędzia diagnostyczne dostępne w naszej pracowni, zapraszamy serdecznie na bezpłatne badania.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Katowice

  Medycyna pracy KatowicePrzychodnia lekarska świadczy usługi, które dotyczą dziedziny jaką jest medycyna pracy Katowice. Przychodnia lekarska chętnie nawiązuje współpracę z zakładami pracy w zakresie świadczenia usług medycznych.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materac przeciwodleżynowy

  Materac przeciwodleżynowySzeroko rozumiany sprzęt medyczny wykorzystywany przez wielu najróżniejszych zabiegach absolutnie zawsze powinien odznaczać się jak najlepszą jakością, która zagwarantuje odpowiednią skuteczność każdego leczenia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gliwice

  Szkolenia bhp GliwiceSzkolenia dla pracowników organizowane w dzisiejszych czasach mogą mieć charakter szkoleń dokształcających i podnoszących kwalifikacje pracowników, ale także mogą to być szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radiofrekwencja

  RadiofrekwencjaNa wstępie należy zaznaczyć, że gabinet kosmetyczny oferuje innym salonom kosmetycznym wynajem lasera, który pozwala na wykonywanie wielu zabiegów odmładzających, a także zwalczających cellulit i trądzik, jakim jest na przykład radiofrekwencja.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna