Przemysł Kategoria: Przemysł

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Przemysł - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nawiertki

  NawiertkiSzukasz kontrahenta, dzięki któremu w każdej chwili uzyskasz wsparcie, pomoc, dobrą radę? Nasza firma tak właśnie współpracuje ze swymi kontrahentami. Stawiamy na wysoką jakość i niezawodność naszych wyrobów.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi chłodnicze

  Drzwi chłodniczeOtwierając sklep, decydujemy się często na posiadanie w asortymencie towarów, które wymagają przechowywania w chłodni. Okazuje się, że kupując drzwi chłodnicze, powinniśmy kierować się nie tylko rozmiarem wejścia. Jest to bardzo ważne, ponieważ determinuje sposób i szybkość eksportu i importu towarów z chłodni.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki kubełkowe

  Przenośniki kubełkoweBiprotrans jest firmą działającą na rynku już od 1968 roku. Do 10 października 1990 roku funkcjonowała jako firma państwowa. Zajmujemy się realizacją projektów przenośników kubełkowych, przenośników zgrzebłowych, przenośników śrubowych, taśmowych, członowych, rolkowych, mieszadeł, załadowarek i wyładowarek. Służymy również jako ekspertyza i nadzór prawidłowego funkcjonowania maszyn.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki technologiczne

  Zbiorniki technologiczneNa stronie, www.technologiemycia.pl, zamieszczono najważniejsze informacje na temat, czołowego polskiego producenta sprzętu myjącego oraz aparatury budowlanej. Oferta przedsiębiorstwa oferuje: elementy myte, aparatury badawcze, czysta produkcja, dezintegratory, rezonatory ultradźwiękowe - tubowe, zbiorniki technologiczne, zdejmowanie farb.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje rurowe ze stali kwasoodpornej

  Instalacje rurowe ze stali kwasoodpornejSą dziedziny naszego życia, w których wymagana jest najwyższa ostrożność. Właściwie nikt nie zastanawia się na co dzień, jak powstają na przykład leki, które spożywamy albo nasze kosmetyki codziennego użytku.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC

  Frezowanie CNCW swojej ofercie posiadamy profesjonalne pisanie programów CNC, pod zamówienie dla maszyn, jakimi są tokarki oraz frezarki. Główną działalnością firmy jest jednak frezowanie CNC, zaś naszą dewizą jest profesjonalizm, fachowość i szybkość wykonywanych usług.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup aluminium

  Skup aluminiumPodczas procesu tworzenia stopów aluminium głównym odpadem produkcyjnym są tak zwane zgary, będące mieszaniną stworzoną z tlenku glinu, aluminium i różnego rodzaju soli oraz innych metali i niemetali tworzących sam stop.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sznurek rolniczy

  Sznurek rolniczyNa roli potrzebnych jest naprawdę wiele różnego rodzaju przyrządów. Jednym z nich jest sznurek rolniczy, który charakteryzuje się przede wszystkim swoją niezmiernie długą trwałością. Jest on odporny na zniszczenia i pozwala na wykonanie wielu prac na roli.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent drutów

  Producent drutówDruty są wyrobami wykorzystywanymi bardzo często. Przede wszystkim jest to materiał konstrukcyjny do mało odpowiedzialnych naciągów, wieszaków, do wiązania prętów zbrojeniowych w żelbecie, w elektronice, elektrotechnice, jako przewody elektryczne, czy też do produkcji różnego rodzaju lin. Jak zatem widać, produkty te cieszą się bardzo dużą popularnością.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozdzielnie SN

  Rozdzielnie SNW dzisiejszych czasach prąd jest w naszym życiu bardzo ważny. Tak naprawdę zdominował on nasza egzystencję. Chyba już nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez energii elektrycznej. Codziennie korzystamy z setek różnych urządzeń, które potrzebują do swojego działania prądu.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł