Nauka jazdy Podkategoria: Nauka jazdy

 • Nauka jazdy

  Nauka jazdyMarzeniem wielu z nas jest posiadanie własnego auta. Jednak, aby móc się nim poruszać po dogach musimy przejść szereg niezbędnych formalności. Chodzi tutaj przede wszystkim o kurs nauki jazdy: teoretyczny, a później praktyczny, a następnie zdanie egzaminu, również dwufazowego.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy

  Nauka jazdyMają plan by zdać egzamin na prawa jazdy należy najpierw wybrać szkołę, która pomoże na w osiągnięciu zamierzonego celu. Jest ich wiele na naszym rynku, lecz nie każda może pochwalić się tak dużymi sukcesami jak szkoła Randal z Lublina, która wymaga bardzo dużo od swych podopiecznych, ale odnosi to niebywale dobre efekty, jeżeli chodzi o zdawane egzaminy zarówno teoretyczne i praktyczne.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Katowice

  Nauka jazdy KatowiceOśrodek nauki jazdy prowadzony przez osobę pana Smolińskiego to jedyna szkoła, w której kursanci mają nieograniczony dostęp do wykładów, na których omawiane są kwestie teoretyczne. Zapaszmy przyszłych kierowców do nauki jady

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy

  Prawo jazdyJazda samochodem powinna być przyjemnością. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić. Stres, niezdecydowanie, niedoświadczenie instruktora, czy też nerwy- to wszystko może sprawić, iż nauka jazdy stanie się dla nas koszmarem.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka jazdy